Thunders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thunders

Our new forum!!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Имате ли проблеми с показването на хората в града

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
revers
Напредващ
Напредващ
revers


Брой мнения : 28
Location : ThunderG
Registration date : 02.09.2007

Имате ли проблеми с показването на хората в града Empty
ПисанеЗаглавие: Имате ли проблеми с показването на хората в града   Имате ли проблеми с показването на хората в града EmptyПон Сеп 10, 2007 10:20 pm

Малко дълго заглавие ама не сам добар с заглавия.
Ами показва ми че имам 243 а в класация клан и навсякаде ми показва 237 на кое да вярвам Very Happy аз гледам тва в града ми дет покйазва щот е по вече Very Happy
Върнете се в началото Go down
minchi
Admin
Admin
minchi


Брой мнения : 47
Age : 42
Location : ThunderG
Registration date : 21.08.2007

Имате ли проблеми с показването на хората в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли проблеми с показването на хората в града   Имате ли проблеми с показването на хората в града EmptyВто Сеп 11, 2007 6:45 am

Значи най-правилно е това което ти показва в статистиката и в клана. При теб показва повече защото имаш най-вероятно войници. Събери числото от статистиката с броя на войниците, които имаш и трябва да получиш това, което ти показва в града Smile
Върнете се в началото Go down
http://unikalni.com/catalog/index.php?cPath=2_21
hitropolisss
Admin
Admin
hitropolisss


Брой мнения : 55
Age : 33
Location : ThunderR
Registration date : 24.08.2007

Имате ли проблеми с показването на хората в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли проблеми с показването на хората в града   Имате ли проблеми с показването на хората в града EmptyЧет Сеп 13, 2007 10:19 am

ах този минчи колко разбираа (не че не е така). същност тва в града дет ти го показва е консумацията на жито(казвам го щото разл воиници ядат различно Wink)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имате ли проблеми с показването на хората в града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли проблеми с показването на хората в града   Имате ли проблеми с показването на хората в града Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имате ли проблеми с показването на хората в града
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Thunders :: Chat-box-
Идете на: