Thunders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thunders

Our new forum!!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Разговори ingame

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
ofu
Гост




Разговори ingame Empty
ПисанеЗаглавие: Разговори ingame   Разговори ingame EmptyПон Авг 27, 2007 9:46 pm

Понеже не знам дали тук е мястото, предварително извинете, ако е моя грешка.

Пускам тема за различните искри, прехвърчали между всеки от нас и хората оттатък малкия екран (не телевизора, макар че доста от тях са като слезли от там).

Аз лично имам съвсем скромен принос:

Tzar Petar каза: "Ofu ti 6te si parviq".
!!!
При това ми го прати два пъти. След краткия шок и няколкото припадания се опитах да открия причина този баш юнак да ми е толкова навит и я открих. Днес, седейки си кротко и изтръсквайки чувалите (чуждите) за пари и блага, налазих този юнак, само защото му изтече гаранционния срок.

Така че внимавайте, той е с 80 точки и е злопаметен. Ако ми се случи нещастие в близките дни, знайте кой седи зад това...
..........................

Кандидат №2 е познатата на една част от форума Anetto:

За жалост огромна част от архивните документи е изтрита, но остава злокобният ми епитаф:

"...накрая да не си ходиш посран, господин касиер."

и още

"...като влезна в килмаш ела да ме нападаш..." и "...който се смее последен..."


Давайте някакви подобни народни приказки. Чуждата глупост е забавна.

Което ми напомня как отказах XenoN да ме напада за цели три дни - написах му "Хайде стига толкова за днес, а?" Въобще не знаех, че човекът не чете родна реч, иначе щях да му го преведа на френски.
Върнете се в началото Go down
didodd
Гост




Разговори ingame Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разговори ingame   Разговори ingame EmptyПон Авг 27, 2007 10:06 pm

офу,

наистина разговорите с ането хайде пусни ги отново да се посмеем Smile

а между другото xenon не знаех че е бил чужденец - брей какво ли съм гледал и аз когато ме нападаше Smile - и какво искаш да ми кажеш че спря да те напада след като му писа ли - хахаха браво Smile , ех де да знаех и аз, нямаше да подскачам всеки път да си вадя армията когато видя атака от него Smile
Върнете се в началото Go down
ofu
Гост




Разговори ingame Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разговори ingame   Разговори ingame EmptyПон Авг 27, 2007 10:18 pm

Не бе,

моята идея беше от типа "за днес стига", а понеже съм го написал като въпрос, човекът се шашнал леко и решил, че нещата намирисват, понеже аз културно си го питам дали ще поспре за деня, да се освестя, не го псувам, не точа лиги, не пиша "6te umre6 hahaha" и т.н. Един кротък въпрос.

Представям си какво е помислил - дали не е нагазил някой личен приятел на мултихънтъра, например, хахах, и сега са го попитали дали случайно pin кода на кредитната му карта не е 1234.

И прочее. А за Anetto, щях, обаче са изтрити, понеже много комуникирам и старите неща си отиват в шреда.

Пусни и ти нещо, сигурно имаш попадения (обаче тия на set просто шофират катапулти, особено "заделила съм ти нещо..." или "ако сведем до 3-4 на ден").

Важното е смЕх да пада.
Върнете се в началото Go down
Piksel4o
Admin
Admin
Piksel4o


Брой мнения : 13
Registration date : 20.08.2007

Разговори ingame Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разговори ingame   Разговори ingame EmptyВто Авг 28, 2007 3:57 pm

"Браво бе пич ти вместо да помагаш срещу гадните тевтонци и гали нападаш твойте.Я вземи да ми пратиш малко подкрепление че направо не мога да се съвзема от тези атаки."

Това писмо пристигна при мен, след като атакувах Romul i Rem Laughing
Еее ся кажете ми на такава отчива молба как да не си пратя армията ?? Smile
Сега вижте пращам му 50 легионера ама не за подкрепа Wink Wink Wink .
Върнете се в началото Go down
https://thunders.bulgarianforum.net
hitropolisss
Admin
Admin
hitropolisss


Брой мнения : 55
Age : 33
Location : ThunderR
Registration date : 24.08.2007

Разговори ingame Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разговори ingame   Разговори ingame EmptyСря Сеп 12, 2007 5:55 pm

хахахха е*ати веселяка Twisted Evil тоя напрао изби рибата поклон пред великия cheers
Върнете се в началото Go down
i4kata
Admin
Admin
i4kata


Брой мнения : 68
Age : 44
Location : ThunderG
Registration date : 20.08.2007

Разговори ingame Empty
ПисанеЗаглавие: Из описанието на един клан :cyclops:   Разговори ingame EmptyНед Сеп 16, 2007 8:38 am

Из описанието на един клан cyclops

"pravim voini samo ako se nalaga. ПРАВИЛА НА КЛАНА .
Atakuvaite ZABRAVETE PRAVILATA SAMO NE SE ATAKUVAITE I OVEDOMETE ME AKO OCASTVATE"

cyclops Very Happy cyclops
Върнете се в началото Go down
hitropolisss
Admin
Admin
hitropolisss


Брой мнения : 55
Age : 33
Location : ThunderR
Registration date : 24.08.2007

Разговори ingame Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разговори ingame   Разговори ingame EmptyВто Сеп 18, 2007 1:42 pm

лол мн зле горките lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разговори ingame Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разговори ingame   Разговори ingame Empty

Върнете се в началото Go down
 
Разговори ingame
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Thunders :: Chat-box-
Идете на: