Thunders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thunders

Our new forum!!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Нека се запознаем!

Go down 
+38
revers
rey Misterio
ironforge
NickyBG
IsKaM_Te
Redips
unufrii
goldpeace
fedes
air
hitropolisss
dzver
sweet home
laura
dreamzzzcatcher
kerihristova
rafalatezz
ssara
zaz
ghostrider560
vojdabg
shala_lala
pekinez1234
hameleon
monito
musicfan
JACK2100
alevinna
DEV!Lz
vmbg90
kmare
Piksel4o
Buhtichka
kolkolo
tvt_75
nuriko
minchi
i4kata
42 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
i4kata
Admin
Admin
i4kata


Брой мнения : 68
Age : 44
Location : ThunderG
Registration date : 20.08.2007

Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyПон Авг 20, 2007 9:46 pm

Здравейте! cheers
Тъй като за вбъдеще ще сме един тим, струва ми се удачно всеки да напише нещо повече за себе си ТУК. Понеже е трудно да се запознаваме всеки с всеки, по този начин ще можем да научим повече за нас.
За да дам старт на темата ще започна пръв
Казвам се Христо, от София съм на 28години, работя като мебелист и играя Травиан от около 8 месеца в .com и изглеждам ето така: afro Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
ofu
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyВто Авг 21, 2007 4:21 pm

Ам, здрасти Ичка. Обаче кой си в клана?

Та, аз съм Калин, на 18, от София, работя като хамалин в магазин (хахахах), иначе уча история и древни езици в НГДЕК, играя Travian от няма и два месеца и още съм в началото.

Как изглеждам - ми, грозен. Нямам актуална снимка. Ако се стигне до там, ще си направя една, като ми върнат фотото.

Телефони и прочие още няма нужда да даваме. Но всеки, поиграл в другите browser-игри знае, че идва и такъв момент. Така че ако се наложи да будя някого в три през нощта, извинете.

Ай, приятна игра и да бием накрая. Cool
Върнете се в началото Go down
didodd
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyВто Авг 21, 2007 9:29 pm

Здрасти
Аз съм Доброслав, живея във варна , родом от русе Smile, на 25г. и женен - жена ми щеше да ме заколи преди малко и се простих със секса за известно време заради играта Wink

Та и аз играя от 2 месеца, на предишни сървъри не съм играл, но в момента на работа повече играя отколкото работя Smile
Върнете се в началото Go down
minchi
Admin
Admin
minchi


Брой мнения : 47
Age : 42
Location : ThunderG
Registration date : 21.08.2007

Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyВто Авг 21, 2007 9:54 pm

Привет и от мен Razz Казвам се Марина, на 25 години от София. Аз съм дипломатът на ThunderG Wink Студентка съм, уча финанси и се занимавам с куп други неща, но за момента не работя. Играя травиан от около 8 месеца и яко съм се зарибила cyclops
Върнете се в началото Go down
http://unikalni.com/catalog/index.php?cPath=2_21
i4kata
Admin
Admin
i4kata


Брой мнения : 68
Age : 44
Location : ThunderG
Registration date : 20.08.2007

Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 4:50 am

ofu написа:
Ам, здрасти Ичка. Обаче кой си в клана?


Аз съм основателят и лидер на вече бившите--=TG=--,а понастоящем ThunderG. Cool
Върнете се в началото Go down
i4kata
Admin
Admin
i4kata


Брой мнения : 68
Age : 44
Location : ThunderG
Registration date : 20.08.2007

Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 4:53 am

didodd написа:
Здрасти
- жена ми щеше да ме заколи преди малко и се простих със секса за известно време заради играта Wink


Слушай минчи Very Happy ,не си единствената,която си пати заради играта I love you
Върнете се в началото Go down
nuriko
Admin
Admin
nuriko


Брой мнения : 11
Age : 35
Registration date : 21.08.2007

Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 2:42 pm

Аз съм Шани или Нюрико от клана Гръмотевиците на Перперикон, както се превежда на български.

На 18 съм от София. Учих химия, но тази година не съм приета никъде, така че няма нищо особено за мен. Имам много различни хобита и интереси. Слушам всичко без чалга, като любимия ми жанр е Готически метъл. Обожавам фантастиката.

Абе... всичко е написано и профила ми в играта, така че който иска може и там да погледне.
Върнете се в началото Go down
tvt_75




Брой мнения : 1
Registration date : 22.08.2007

Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 2:46 pm

Здравейте!
Аз всъщност си мислех, че ще играя само с по-малки участници (имам предвид 12-16 годишни), но се оказа, че играта е интевресна за всички. За момента може да ми викате батко, защото съм на 32. Казвам се Трифон.
Върнете се в началото Go down
kolkolo




Брой мнения : 1
Registration date : 22.08.2007

Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: !!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 3:12 pm

Здравейте!Казвам се Иво и съм може би най стария /на възраст / в тази игра.На 46 г. съм /ебаси пенсията/ Very Happy .Сина ми ме запали по тази игра и сега трудно устоявам да не играя.Незнам колко ще издържа в играта, защото имам доста работа, но се надявам докато съм с вас да се забавлявам истински.Все пак това е игра.Успех на новия съюз!Надявам се скоро да затрещят гръмотевици Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Buhtichka
Форумец
Форумец
Buhtichka


Брой мнения : 124
Age : 37
Location : ThunderG
Registration date : 22.08.2007

Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 3:17 pm

Здравейте Very Happy
Казвам се Елица, на 20 години съм, живея във Варна. Студентка съм, уча счетоводство. Имам една ликвидация следващия месец и в момента си седя с учебнинка пред компютъра и рефрешвам играта постоянно, да не би да се случи нещо.
Иначе играя Травиан от около месец вече, и преди не съм играла изобщо, та все още не съм наясно с всички неща.
Върнете се в началото Go down
didaka11
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 3:39 pm

Айде и аз да се отбележа - казвам се Деян, на 20 съм и уча в Техническия във Варна. Така че имате една инженерна мисъл от мен Laughing Уча компютърни системи и технологии и по принцип не играя игри, но се зарибих покрай един приятел Wink И така ...
Върнете се в началото Go down
Paranoid
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 3:41 pm

Здрасти на всички!!!

Казвам се Иван! На 23 съм.Студент 6-и курс(т.е. стажант) Стоматология в Пловдив.Играл съм травиан преди няколко месеца за малко.Приятели ме зарибиха пакSmile
Върнете се в началото Go down
Piksel4o
Admin
Admin
Piksel4o


Брой мнения : 13
Registration date : 20.08.2007

Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 3:42 pm

Казвам се на Александър, живея във Варна и май съм най- малкият тука - само 13 год bounce bounce bounce . толкова засега Razz
Върнете се в началото Go down
https://thunders.bulgarianforum.net
kmare
Напреднал
Напреднал



Брой мнения : 73
Location : ThunderG
Registration date : 22.08.2007

Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 4:18 pm

Здравейте и от мен! Very Happy
Казвам се Красимира и съм от Бургас. В момента съм леко безработна и докато чакам назначението вече втори месец стоя денонощно на компютъра Smile
Върнете се в началото Go down
Hohi
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 4:24 pm

Ами хайде и аз да се представя Smile ! Казвам се Елиана, от Пловдив съм, почти на 22 години. Студентка съм във ВТУ, уча туризъм. Travian играя от скоро, няма и два месеца още май Smile. Зарибих се покрай една темичка в една друга онлайн игра, която играя. Ами това е май Smile
Върнете се в началото Go down
pi_radko
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 5:10 pm

Радо. 32г. София. Работя в сферата на ИТ. Играя от....може би вече повече от месец. Женен със син.
Харесвам стратегически игри от типа на Heroes - походова стратегия и Age of Empires - RTS.
pi_radko, ThunderD, надъхан :-)
Върнете се в началото Go down
nadi
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 6:21 pm

Здравейте,

Казвам се Надя. Живея в София и съм на 30 години Shocked Работя за себе си, занимавам се с керамична мозайка. Играя от два месеца.Играта е супер.Успех
Върнете се в началото Go down
rookie
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 8:42 pm

Приятна игра на всички, нека се забавляваме преди всичко rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer
И да си призная верен фен на всякакви стратегии cheers cheers


Последната промяна е направена от на Пон Авг 27, 2007 7:15 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
vmbg90
NOOB
NOOB
vmbg90


Брой мнения : 7
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 8:51 pm

Здравеите!
Казвам се Веселин, от Варна съм и съм на 17 години.
Ученик съм в Първа Езикова Гимназия.
Играя в Travian от 7 месеца.
Обичам да играя и на Heroes 3, и на AoMtTe онлаин, а също така и на samurai shodown Smile
Аз съм също така, един от най-големите фенове на Ranma1/2 I love you
Върнете се в началото Go down
didodd
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 8:56 pm

Малко Спам Wink - да си призная честно не очаквах толкова светкавичен интерес още от самото начало Smile Smile Smile ,
член на друг клан каза, че сме доста задружни и се радва много за това
та всъщност сега когато чета всичко се уверявам че наистина сме мнго много задружни и ще успеем Smile
Върнете се в началото Go down
didodd
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 9:27 pm

Още малко спам Smile

Уважаеми Rooki , ни най-малко искам да те обиждам или засягам, но едно от нещата които сме поставили като условие в групата е да не се обиждаме както между нас така и другите членове в цялата игра. Разбира се че ти изразяваш лично мнение но нали една от причините да сме тук е защото ни е приятно да играем тази игра и искаме да избягаме малко от мръсотията с която се сблъскваме навън в реалноста.
А относно стратегията - всеки избира своя начин - и може твоя наистина да се окаже най-успешен Smile - нали в крайна сметка затова има и тук победители - тези които са подходили най-умно.
Върнете се в началото Go down
ofu
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 10:02 pm

rookie написа:
rookie(RIP)
Атакуват без шпионаж, нагли са...

Хахах, то и аз съм така...

Извинете за спама, де. И за да има нещо по темата - средната възраст наистина е доста над очакванията на всички май. Аз и не предполагах, че ще много играчи над 20 години, а се оказа, че съм от изтърсаците.

Здравейте, чичовци и лелки! Cool

edit: още един AoE фен! На тази игра съм изкарал детството си. А и дълго време AoE pc club беше точно срещу моя блок. Ако си играл в zone.com, няма начин да не си срещал някой от bul-клана.
Върнете се в началото Go down
DEV!Lz
Напреднал
Напреднал
DEV!Lz


Брой мнения : 40
Age : 32
Location : ThunderG
Registration date : 22.08.2007

Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyСря Авг 22, 2007 10:11 pm

здравейте Smile казвам се Яни и съм от Бургас на 16 години съм
и съм Съгледвач на ThundersG (макарче не си върша работата както трябва Sad
уча в Професионална Гимназия по Транспорт
играя травиан от 1-2-3 месеца Smile
ем това е Razz
Върнете се в началото Go down
galisBG
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyЧет Авг 23, 2007 7:21 am

Привет,
Казвам се Галин на 29 години съм и в момента съм в София, но по принцип съм от Варна (много варненци се навъдихме тука sunny )
Занимавам се профисионално с астрономия. А като хоби със скално катерене и алпинизъм.
По принцип не обичам каквито и да е компютърни игри, но реших да пробвам и тази ми хареса.
Успех на всички и на клана!
cheers
Върнете се в началото Go down
Avgust
Гост




Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! EmptyЧет Авг 23, 2007 2:27 pm

Здравейте,казвам се Денислав,от Бургас съм и съм на 14 години.Уча в търговската гимназия,е това е от мен Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нека се запознаем! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нека се запознаем!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Thunders :: Chat-box-
Идете на: