Thunders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thunders

Our new forum!!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Нека се запознаем!

Go down 
+38
revers
rey Misterio
ironforge
NickyBG
IsKaM_Te
Redips
unufrii
goldpeace
fedes
air
hitropolisss
dzver
sweet home
laura
dreamzzzcatcher
kerihristova
rafalatezz
ssara
zaz
ghostrider560
vojdabg
shala_lala
pekinez1234
hameleon
monito
musicfan
JACK2100
alevinna
DEV!Lz
vmbg90
kmare
Piksel4o
Buhtichka
kolkolo
tvt_75
nuriko
minchi
i4kata
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
alevinna
NOOB
NOOB



Брой мнения : 7
Registration date : 23.08.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyЧет Авг 23, 2007 7:53 pm

Аз се казвам Алев и съм на 13 год.От Варна съм и уча Razz .Не се занимавам с нещо просто седя като залепена на компа,но искам да играя тенис и ако някои знае къде има тенискорт с учител във Варна да ми каже.Според мен съм грозна но ето описание.Имам къса черна чуплива коса имам сини очи и съм "пухкава".Обичам да играя на Heroes V и на Dungeon Siege II.Ами това е и skype ми е alevinna.
Върнете се в началото Go down
Art_devi
Гост




Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Privet i ot men   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyПет Авг 24, 2007 1:22 pm

Kazvam se Paco ot Troqn na 18 godini i igraq igrata ot 1 mesec, I polojenieto pei men e 4e sam u4enik posledna godinai u4a informatika i matematika v Troqn.
Върнете се в началото Go down
shadow_8
Гост




Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyПет Авг 24, 2007 4:06 pm

Здравеите aз сам shadow_88 от ThunderR. Kазвам се Людмил на 19 години от софия. Сега ще уча в техническия университет в ФКТТ.
Върнете се в началото Go down
yangi
Гост




Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyСъб Авг 25, 2007 1:00 pm

Здравейте, казвам се Юлиян. Живея в София на 30 години съм. Играя с акаунт yangi. Запали ме един познат с който играх в друга online игра bitka.net (в която все още играя). Харесвам стратегиите и за това започнах да играя тука, малко ми е трудно на две игри ама за сега се справям.
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Напредващ
Напредващ
JACK2100


Брой мнения : 23
Age : 31
Registration date : 27.08.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2007 12:57 pm

Казвам се Жак от Хасково нз от колко време играя травиан не съм си засичал иначе съм на 15 години (ще ги навъра тази година) уча химия и биология в В. Левски. Иначе хобитата ми са да се разкарвам с френдове из центъра да ходя на фитнес и да седя пред компа. king farao afro
Върнете се в началото Go down
musicfan
NOOB
NOOB
musicfan


Брой мнения : 9
Registration date : 27.08.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2007 6:22 pm

Здравейте и от мен
Казвам се Красимир и съм от Велико Търново. На 23 години съм и сега завършвам университета. Бачкам. И ... това е за сега от мен Smile
Аз съм член от бившият клан S.A.M.
Върнете се в началото Go down
monito




Брой мнения : 3
Registration date : 27.08.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2007 6:53 pm

Здравейте аз сигурно съм най-malkaта от всички участници в играта на 15 години съм от Горна Оряховица казжам се Симона уча в Атанас Буров за шивачка Smile , това е от мен ако някои иска повече да ми пише.
Върнете се в началото Go down
hameleon

hameleon


Брой мнения : 3
Age : 44
Location : Montana ThunderR
Registration date : 26.08.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyСря Авг 29, 2007 4:58 pm

Здравейте.Казвам се Мирослав и сам на 27 години.Живея и работя в Монтана.От тази година съм студент.Профила в играта ми е hameleon от бившия клан RIP.Това е от мен за сега.Пожелавам на всички приятна и успешна игра. Smile
Върнете се в началото Go down
pekinez1234
Форумец
Форумец
pekinez1234


Брой мнения : 99
Age : 32
Registration date : 22.08.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyСря Авг 29, 2007 8:02 pm

hameleon написа:
Здравейте.Казвам се Мирослав и сам на 27 години.Живея и работя в Монтана.От тази година съм студент.Профила в играта ми е hameleon от бившия клан RIP.Това е от мен за сега.Пожелавам на всички приятна и успешна игра. Smile
В коя монтана-в михаилов град или в USA
Върнете се в началото Go down
JACK2100
Напредващ
Напредващ
JACK2100


Брой мнения : 23
Age : 31
Registration date : 27.08.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyСря Авг 29, 2007 9:33 pm

monito написа:
Здравейте аз сигурно съм най-malkaта от всички участници в играта на 15 години съм от Горна Оряховица казжам се Симона уча в Атанас Буров за шивачка Smile , това е от мен ако някои иска повече да ми пише.
Аз също съм на 15 Very Happy
Върнете се в началото Go down
hameleon

hameleon


Брой мнения : 3
Age : 44
Location : Montana ThunderR
Registration date : 26.08.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyПет Авг 31, 2007 12:10 am

Михайловград е вече Монтана.
Върнете се в началото Go down
Demonary
Гост




Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyПет Авг 31, 2007 8:54 am

stefan burgas Wink
Върнете се в началото Go down
shala_lala
NOOB
NOOB
shala_lala


Брой мнения : 7
Registration date : 02.09.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyНед Сеп 02, 2007 3:07 pm

Здравейте от мен.Казвам се Слава от София и съм на 18. От тая година съм студентка в Софийския университет,също така работя.
Играя травиан от повече от месец вече и съм се зарибила яко Very Happy
Върнете се в началото Go down
vojdabg

vojdabg


Брой мнения : 4
Registration date : 25.08.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2007 10:41 pm

Здр. и от мене. Казавам се Митко на 24 години съм и в момента съм безработен (по цял ден се мотая насам-натам). Very Happy Много ме радва игричката и се надявам да се развиеме доста бързо до ниво respected! Wink
Върнете се в началото Go down
ghostrider560
NOOB
NOOB
ghostrider560


Брой мнения : 5
Location : ThunderG
Registration date : 05.09.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyСъб Сеп 08, 2007 5:52 pm

Здравейте.Аз съм Петър от София. На 14 години съм и уча в ТУЕС. Играя играта от около два месеца и много и се кефя. Laughing
Върнете се в началото Go down
zaz
NOOB
NOOB
zaz


Брой мнения : 14
Age : 27
Location : ThunderR
Registration date : 25.08.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyСъб Сеп 08, 2007 5:56 pm

здравеите.Казжам се Веско и сам от Габрово.на 10 години сам и сам маи наи-малкия
Върнете се в началото Go down
etara
Гост




Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyНед Сеп 09, 2007 4:35 pm

казвам се Ивайло от Велико Търново сам на 18 години Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
ssara




Брой мнения : 3
Location : ThunderG
Registration date : 09.09.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyНед Сеп 09, 2007 4:59 pm

Здравейте и от мен. Казвам се Светослава и съм от София. На 34 години съм и в момента съм безработна. Играя от скоро за разнообразие, но ми хареса и започнах да й отделям доста време. Успех на всички участници в клана.
Върнете се в началото Go down
rafalatezz
NOOB
NOOB



Брой мнения : 13
Registration date : 09.09.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Hi!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyНед Сеп 09, 2007 8:20 pm

Здрасти!
Стоян се казвам,от Пловдив,26 години!Уча магистратура психология в пловдивския Университет.Играя от месец и повече и ми става все по интересно! Smile
Върнете се в началото Go down
kerihristova

kerihristova


Брой мнения : 1
Age : 53
Location : Sofiq
Registration date : 09.09.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyНед Сеп 09, 2007 10:15 pm

Здравеите!Казвам се Кери и сам от София.На 37 г. съм и се занимавам със спортни атрибути.Играя играта от около 2 месеца,но за съжаление не мога да влизам често и имам ситър.Ако се налага да се гласува по някакъв вапрос се обращайте към hameleon.Желая на всички приятна и успешна игра. sunny
Върнете се в началото Go down
dreamzzzcatcher
NOOB
NOOB
dreamzzzcatcher


Брой мнения : 8
Age : 32
Location : middle of nowhere
Registration date : 09.09.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyНед Сеп 09, 2007 10:58 pm

Здравейте Smile Ам..казвам се Елена на 15 съм от Дупница..в Травиан играя от малко време...месец-два (нещо такова) ..в играта съм със същия ник dreamzzzcatcher ..ами това от мен Very Happy
lol! ии това ми е новата любима иконка Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.dreamzzzcatcher.deviantart.com
laura

laura


Брой мнения : 3
Age : 42
Location : Thunder G
Registration date : 11.09.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyВто Сеп 11, 2007 11:50 am

Казвам се Лора, на 25, от София, счетоводител по майчинство/имам син на година и половина/, уча магистратура в свищовската академия. Играя от 2 месеца и половина. Положителното е, че и мъжът ми играе, та поне няма сърдити от липса на внимание, секс и т.н. Very Happy
Върнете се в началото Go down
sweet home
NOOB
NOOB



Брой мнения : 8
Registration date : 11.09.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyВто Сеп 11, 2007 8:12 pm

Аз се казвам Светла и скоро се сдобих с второто си дете. Разнообразявам се като играя от близо 2 месеца. Благодаря на клана за поканата и пожелавам успех на всички участници Smile
Върнете се в началото Go down
dzver
Напредващ
Напредващ
dzver


Брой мнения : 20
Age : 52
Registration date : 22.08.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Dzver   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyСря Сеп 12, 2007 6:36 pm

Здравейте ! Казвам се Виктория и съм на 36 г. от София. Работя в сферата на телекомуникациите. Играем заедно със съпруга ми - неговата регистрация е Kimba. Само не го питайте на колко години е... Laughing щото ще трябва да му викате деди. Пожелаваме успех на всички !!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
hitropolisss
Admin
Admin
hitropolisss


Брой мнения : 55
Age : 33
Location : ThunderR
Registration date : 24.08.2007

Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2007 10:16 am

еми аз съм жоро от сф и съм на 16. травиан играя от месец и малко,но съм го играл и преди в англ сървър.сега ше съм 10 клас и тренирам баскетбол. маи тва е Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нека се запознаем! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека се запознаем!   Нека се запознаем! - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нека се запознаем!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Thunders :: Chat-box-
Идете на: